Fiyat 200 ₺
Saat 10:00,11:00,14:00 15:00,16:00
Dahil Resim, Videos
Ekstra Transfer

TUPLU DALIS

Deneme Dalışı. Tüplü dalışı denemek için Kalkan gerçekten Türkiyenin en güzel yeridir. Su sıcaklığı, berraklığı ve çeşitli deniz canlıları size unutulmaz anılar bırakıcak.
Teçrübeli Dalışları. Sertifikası olan deneyimli dalgıçlar için yarım gün programımız ile 2 farklı dalış noktasında dalabilirsiniz.  
 
Deneme Dalışı günlük olarak sabah saat 10:00 başlayarak her saat başı yapılmaktadır. Kıyı dalışı olarak yaptığımız deneme dalışında sizlere önce teorik olarak malzeme ve dalış kuralları ile ilgili bilgi veriyoruz. Daha sonra rehberler eşliğinde dalışınız, su içerisindeki son hatırlatmalardan sonra başlamaktadır. 20 dakikalık bire bir rehberli yapılan dalışın ardından su altı platformunda balıkları eliniz ile beslerken Fotoğraf çekiyoruz. Fotoğraflar dijital ortamda

verilmektedir.

 
Teçrübeli Dalışı yeterli sayı olduğu her gün yapılmaktadır. Sabah 09:00 dalış teknemizde buluşuyoruz. Malzemeler ayarlandıktan sonra ilk dalış noktasına gidiliyor 40 dakikalık ilk dalışın ardından 2. dalış noktasına doğru yolla cıkıyoruz. Bekleme süresi içerisinde kek ve meyve suyu ikramımızın ardından 2. dalışımızı yaparak tekrar dalış merkezine saat 13:00 gibi dönüyoruz. Tecrübeli dalışına katıla bilmek için Sertifikanızı mutlaka yanınızda getirmeniz yada online olarak göstere bilmeniz gerekmektedir.
 
Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Dalış için transfer dahil değildir. Rezervasyon sonrası mutlaka konum isteyin
Yüzme bilme zorunluluğu vardır
Sağlık sorunlarınızı mutlaka bildirmeniz gerekmektedir
Arkollü veya Akşamdan kalma dalışa gelmeyin
Dalıştan sonra aynı gün Uçağınız varsa Dalış yapamazsınız 
 
Tavsiyelerimiz : 
Plaj Çantası, Mayo, 
Resimler Whats App üzerindende yollana bilir
 
 

 

 

Rezervasyon