Fiyat 350 ₺
Saat 08:00-17:00
Dahil Transfer,Öğle Yemeği
Ekstra İçecekler

DENİZ KANOSU

Kekova Batıkşehir Seakayak turu (Deniz Kanosu), Batıkşehiri gezmek için en iyi yoldur. Daha yakın olma ve daha yavaş bir şekilde Batıkşehirdeki kalıntıları inceleye bilirisiz. 11km lik parkur size Tersane Koyu, Batıkşehir, Kaleköy ve Simena Kalesini görme imkanı sunar.
Kalkan Aktivite ofisinden sabah saat 08:00 sizi araçımız ile alıyoruz ve önce Kaş sonrada Üçağız limanına 1 saatlik yolculuk ile gidiyoruz. Tercihiniz doğrultusunda tekli veya çiftli Kayaklar ile brifingten sonra turumuza başlıyoruz İlk durak kayaklar ile 5km sonra Tersane Koyundadır. Burası tarihi bir koydur ve su içinde ve dışında kalıntılar bulunmaktadır. bu koyda yüzme ve dinlenme molasından sonra 2km den biraz uzun Batık

Şehir Kekova adasının iç kısmında kıyı boyu uzanmaktadır. Binalar kısmen su altında kalmış bu Antik Şehirde kalıntılara en çok yaklaşan sizler olursunuz çünkü bölgede durmak ve yüzmek yasaktır. Dönüş yolunda 3km kadar uzakta Kaleköyde öğlen yemeği molası ve adayı gezme imkanı veriyoruz. Simena Kalesinin muhteşem manzarasını kaçırmayın. Simena adasından sonra 1km'lik bir kayaktan sonra başladığımız noktaya geri dönüyoruz ve 16:00 gibi Kalkan Aktivite ofisinde dönmüş oluyorsunuz.

 
Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Toplam Deniz Kanosu yolculuğu 11km kadardır. 
Akıntı, Dalga gibi deniz olayları biraz zorlayıcı olabilir
Küçük çocuklar aileleri ile gidebilirler. 6 yaş altı için uygun değildir
 
Tavsiyelerimiz:
Plaj Çantası, Mayo, Güneş Kremi ve Gözlüğü
Su ve ihtiyaçlarınızı başlama noktasından temin edebilirsiniz
 
 

Rezervasyon