Fiyat 250 ₺
Saat 09:30-17:00
Dahil Transfer,Öğle Yemeği
Ekstra İçecekler

NEHIR KANOSU

Patara Ulusal Parkında Kano Turu. Kınık bölgesinde Xanthos Antik Şehri yakınında başlayarak 14km lik parkur ile Patara Plajında bitirdiğimiz Kano Turunda eğlenceli bir gün geçirmek isterseniz ailecek bu tura katıla bilirsiniz.
Sizleri 09:30 da Kalkan Aktivite ofisinden alıyoruz ve 20 dakikalık yolculuğun ardından başlangıç noktasına gidiyoruz. Burada kano kullanımı ve tur hakkında bilgilendirmeden sonra turumuz başlıyoruz. İlk olarak 1 saat 30 dakikalık kano gezintisinden sonra ilk molamız çamur banyosu. Nehir kenarında doğal olarak bulunan kil belli alanlarda yoğun olarak biriktiği için doğal çamur havuzları oluşmaktadır. Dilerseniz bu havuzlarda çamur banyosu yaparak nehirde temizlene bilirsiniz. Bu molanın ardından 1 saat

kadar daha kano yolculuğu ve öğlen yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeği nehir kenarında ızgara balık yada tavuk olarak yanında mezeler ile servis edilir. Yemek sonrasında 1 saat 45 dakika kadar daha kano gezintisi ve Çay Ağazı kısmında Patara Plajına geliyoruz. Patara Plajı 18km lik bir plaj olup bu bölümünde herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Serbest zaman olarak denizde yüzebilir veya kumsalın tadını çıkara bilirsiniz. Dönüş 20 dakika sürmekte olup sizi Kalkan Aktivite ofisine bırakıyoruz.

 
Dikkat Etmeniz Gerekenler:
Kano turu boyunca gölge olmadığı için tüm zamanınız güneş altında geçmektedir.
Kanolarda kürek çekmek zor değildir fakat Patara Plajına yaklaşırken biraz zorlana bilirsiniz.
 
Tavsiyelerimiz:
Güneş Kremi, Güneş Gözlüğü, Şapka, Plaj Çantası 
Rehberimiz değerli eşyalar için su geçirmez çanta taşımaktadır.
Sizi her molada takip eden bir jeep bulunmaktadır.

Rezervasyon