Fiyat 300 ₺
Saat 08:30-12:30 16:00-18:00
Dahil
Ekstra İçecekler

AT TURU

At turuna günde 2 kere sabah 09:30 ile 12:30 arasında veya öğleden sonra 15:30 ile 18:30 arasında katılabilirsiniz. Kalkan Aktivite ofisinde buluştuktan sonra 15 dakikalık bir yolculuğun ardından Patara Gelemiş köyündeki At Çifliğimizde toplanıyoruz. Kalkandan Patara 15 Km dir ve isterseniz direk At Çiftliğimizde buluşabiliriz. Rehberiniz gerekli hazırlıkları tamamladıktan sonra sizleri bineceğiniz atlarla tanıştırır ve Turumuz çifliğimizden Patara Antik kentine doğru at binerek başlar. Antik kent yakınından Patara Plajının üst kısmına çıkarak deniz kenarına doğru atlarımızı sürüyoruz. Deniz kenarında tecrübeliler Atları ile denize girebilir veya Atları ile koşturabilirler. Acemiler rehberi takiben deniz kenarından at binerek ilerleyip kum tepelerine doğru yol

alırlar ve dönüş için çiftliğe doğru at sürerler. 2 saate yakın olan parkurda Patara antikkenti, Patara plajında ve Gelemiş köyü içinde At Turumuz gerçekleşir. Çiftliğimize döndükten sonra 15 dakikalık yolculuğun ardından sizleri Kalkan Aktivite ofisine bırakıyoruz.

 

Tur başlama saati sezon içerisinde hava sıcaklığına bağlı değişmektedir.

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler :

7 Yaş Altı için At Turu Patara Plajı parkurunda uygun değildir. Çiftliğe yakın bir yerde at turunu yapabilirler
Bel, Sırt gibi kronik ağrıları olanlar, tansiyon hastaları vb.. için uygun değildir.
Atların hissi kuvetli olduğu için lütfen Arkollü gelmeyin.
İptal durumunda minimum 24 saat önce haber verirseniz para iadesi yapılır. Tur günü iptallerde para iadesi yapılmamaktadır.
At turu, Rehber veya çiftlikle ilgili şikayetleriniz veya olumsuz bir düşünceniz olursa lütfen tura başlamayın ve Kalkan Aktivite ofisini arayın. Tur başladıktan sonra çiftlik tur içi şikayetlerden sorumludur.
Atların bakımı, çiftlik şartları ve tur programından At Çiftliği sorumludur
 
Tavsiyeler : 
Şort, Tshirt, Terlik at binmek için uygundur. Fakat Uzun pantalon ve ayakkabı daha rahat etmenizi sağlar
Şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi getirmeniz tavsiye edilir
Acemiler için atınızı tutarak yürütücek birisini isterseniz önceden haber vermeniz gerekmektedir. Ekstradır.

Rezervasyon