Fiyat 30€
Saat 08:00-17:00
Dahil Transfer, Feribot Bileti
Ekstra Herşey

MEIS ADASI

Meis Adası Türkiye kıyılarına en yakın Yunan adasıdır. Kaş çıkışlı feribot ile Meis adasına ulaşım sadece 25 dakika sürmektedir.
Eğer Kalkan Kaş arasında transfer isterseniz sizi Kalkan Aktivite ofisinde sabah saat 08:00 alıyoruz, kendi aracı ile Kaş'a gitmek istiyenler en geç 8:30 da Kaş Feribot ofisinde olmaları gerekmektedir. 20 dakikalık yolculuğun ardından Kaş feribot ofisine götürüyoruz. Burada pasaportlar ofis yetkilisi tarafından toplanmakta ve Türkiye çıkış işlemleri sizin adınıza yapılmaktadır. Pasaportlarınız ile birlikte Yurt dışı çıkış harcı nakit olarak elden ödenmelidir.
Meis Express Feribotu Saat 10:00 da kalkmaktadır ve kalkış saatine kadar boş zaman olarak değerlendire bilirsiniz. Feribotta pasaportlarınız size

geri verilmektedir Yunan giriş işlemleri için. Meis Adası yerleşimi sadece küçük bir alanda toplandığı için gün içerisinde gezmek gayet rahattır. Deniz kenarında güzel Yunan restoranlarında yemek yiyebilir, Müze ve Kliseyi gezebilirsiniz. Ada içerisindeyken küçük kayıklar ile meşhur Mavi Mağrayı gezmenizi kesinlikle öneririz. Adada Duty Free bulunmaktadır. Alış veriş yapmak istiyenler buradan vergisiz alabilirler. Dönüş için 15:45 gibi Feribotta buluşuyoruz ve Kaş Limanına dönüyoruz. Pasaportlar giriş işlemlerinden sonra sizlere teslim ediliyr ve transfer kullanan misafirler Kalkan Aktivite ofisine bırakılıyor. 

 
Yüksek sezonda haftada 2 kere akşam turu yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
 
Dikkat Edilmesi Gerekenler :
Türk Vatandaşları için Shengen veya Adalar Vizesi gerekmektedir.
Adalar Vizesi başvurusu Kalkan Aktivite ofisinden veya Feribot ofisinden yapılmaktadır. Başvurudan itibaren 3. gün tura katılabilirsiniz.
Sabah ve Akşam üstü pasaport işlemleri sırasında Kaş içerisinde boş zaman kalmaktadır.
Yurt dışı çıkış harcı nakit olarak tur sabahı alıncaktır. Ödediğiniz ücrete dahil değildir
 
Tavsiyelerimiz : 
Plaj Çantası, Mayo, Euro (Adada ATM bulunmaktadır)
 

Rezervasyon